Aleksandra Wiatrowska

ALEKSANDRA WIATROWSKA
RADCA PRAWNY

Radca prawny i absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła również Szkołę Prawa Ukraińskiego UJ. Współpracowała z kancelariami prawnymi, gdzie uczestniczyła między innymi w projektach due diligence, restrukturyzacyjnych oraz przygotowywania dokumentacji transakcji inwestycyjnych. Bogate doświadczenie zdobyła współpracując bezpośrednio ze spółkami z branż gazu LPG, wykonawstwa i produkcji w sektorze infrastruktury oraz technologii oświetleniowych. Z Kancelarią związana od 2018 r.

Członek OIRP w Krakowie. Posługuje się językiem angielskim oraz rosyjskim.

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z obsługą podmiotów gospodarczych, ze szczególnym uwzględnieniem zawierania, negocjowania i wykonywania umów w obrocie gospodarczym. Wspiera klientów w ramach obsługi korporacyjnej, również z uwzględnieniem specyfiki grup kapitałowych i spółek giełdowych. Współpracuje z działami HR w zakresie prawa pracy i działami zakupów w bieżących kwestiach.

Specjalizacje:
Prawo spółek handlowych
Kontrakty w obrocie gospodarczym
Prawo pracy
Wsparcie działów zakupów
Prawo rynków kapitałowych

W wolnym czasie podróżuje z plecakiem poszukując inspiracji kulinarnych, czyta reportaże i uczy się języka hiszpańskiego. Odpoczywa na spacerach ze swoim psem.

Wspierając klientów w bieżących sprawach stara się łączyć świat biznesu z wymaganiami prawnymi.