Kariera

A MOŻE DO NAS PASUJESZ?

Pracujemy w zgranym zespole. Wiemy, że twórcza praca zespołowa służy wszechstronnemu zajmowaniu się powierzonymi sprawami i rozwija kompetencje, doświadczenie całego zespołu.

Prowadzimy ciekawe sprawy, lista naszych specjalizacji oraz branż, dla których pracujemy jest długa. To wszystko to setki zróżnicowanych zagadnień, projektów, spraw i problemów z wielu dziedzin prawa, przy których szybko można się rozwinąć, nabrać nowych bądź rozwinąć dotychczasowe kompetencje.

Kogo poszukujemy ?
Kancelaria oferuje możliwości rozwoju zawodowego studentom, aplikantom, radcom prawnym, prawnikom, którzy chcą zdobyć doświadczenie oraz doskonalić umiejętności praktyczne.

Dla nas jest ważne, abyś był zaangażowany w powierzone zadania, odpowiedzialny. Liczymy na twórcze podejście do wykonywanej pracy. Doceniamy kulturę osobistą, umiejętność dobrego komunikowania się bo stawiamy na pracę zespołową i bliskie relacje z Klientami. Ważna jest znajomość języka angielskiego.

Jeśli jesteś studentem oferujemy praktyki studenckie.

Jeśli pracujesz, jesteś na aplikacji, jesteś radcą prawnym oferujemy zatrudnienie.

Jeśli nasza oferta jest skierowana do Ciebie skontaktuj się z nami przesyłając emaila dotyczącego rekrutacji na adres kancelaria@kww.pl. Dołącz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Szczegółową informację o Kancelarii jako administratorze Twoich danych osobowych znajdziesz w Zakładce RODO (w kancelarii).