Poszukujemy osoby na stanowisko:

Prawnik – aplikant radcowski II roku

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

W tym miejscu  o oczekiwaniach wobec kandydatów do pracy najczęściej można przeczytać o czymś, co dla każdego prawnika jest oczywiste. Tak, te oczywistości to część naszej pracy. Ale dużo lepiej pasuje do niej stwierdzenie, że polega ona na wsparciu naszych klientów w osiągnięciu przez nich oczekiwanego celu. I to staramy się skutecznie robić. Tego również oczekujemy od kandydatów do pracy w naszej kancelarii. Do tego pracowitości, dyscypliny i chęci ciągłego doskonalenia się.

Oczekiwania:

  • Oferujemy pracę dla osób, któredobrze czują się w prawie cywilnym, prawie umów, prawie spółek, prawie nieruchomości, danych osobowych.
  • W swojej pracy często używamy języka angielskiego, w tym Legal English i tego samego oczekujemy od kandydatów do pracy, poziom C 1 mile widziany.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy dla kancelarii prawnej.

Do obowiązków kandydata należeć będzie:

  • Przygotowywanie umów i pism procesowych.
  • Kontakt z sądami i urzędami.
  • Bieżące wsparcie radców prawnych.

Oferujemy:

Liczymy na długotrwałą współpracę. Zapewniane przez nas możliwości rozwoju i ścieżka kariery dla osób, które zatrudnimy, dają szanse na poszerzanie ich doświadczenia, budowanie kompetencji, w połączeniu z sukcesywnym wzrostem wynagrodzenia. Nasze możliwości odpowiadają bieżącym warunkom na rynku, ale chcemy się dzielić naszymi sukcesami, także w aspekcie finansowym.

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres rekrutacja@kwwp.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kancelaria Wojciechowska Wojciechowski Radcowie Prawni Sp. P. z siedzibą w Krakowie objętego bieżącym ogłoszeniem”.

Informujemy, że administratorem danych osobowych kandydatów jest Kancelaria Wojciechowska Wojciechowski Radcowie Prawni Sp. p. z siedzibą w Krakowie, adres Żółkiewskiego 24/10. Dane osobowe zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Szczegółowa klauzula informacyjna zostanie przesłana w odpowiedzi na ofertę kandydata.