Paulina Sochacka

PAULINA SOCHACKA
APLIKANT RADCOWSKI

Aplikant radcowski. Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Stosunków Międzynarodowych Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. W toku współpracy z kancelariami nabyła doświadczenie procesowe uczestnicząc w sprawach cywilnych, gospodarczych i rodzinnych. W 2017 r. rozpoczęła aplikację radcowską. Z Kancelarią związana od 2018 r.

Członek OIRP w Krakowie. Włada językiem angielskim.

W pracach Kancelarii uczestniczyła we wdrażaniu dokumentacji z zakresu ochrony danych osobowych w przedsiębiorstwach. W tym zakresie wdrażała RODO dla Klientów z branży energetycznej, e-commerce oraz sektora spożywczego. Na co dzień zajmuje się obsługą prawną podmiotów z branży energetycznej oraz doradza Klientom w procesie tworzenia i optymalizacji pod kątem podatkowym oraz właścicielskim zasad działania spółek kapitałowych z ich udziałem.

Specjalizuje się w prawie cywilnym materialnym i prowadzeniu sporów cywilnych. Posiada doświadczenie w prawie korporacyjnym i gospodarczym. Zajmuje się zagadnieniami prawa rodzinnego. Z powodzeniem prowadziła negocjacje z towarzystwami ubezpieczeniowymi na etapie przesądowym unikając sporów sądowych. W realizowanych zadaniach stawia na wnikliwość, podchodząc do nich z zaangażowaniem.

Specjalizacje
Prawo gospodarcze
Prawo korporacyjne
Prawo pracy
Spory sądowe

Prywatnie miłośniczka kinematografii, dobrej książki i podróży.

Motto zawodowe – w swojej pracy zawodowej ceni skrupulatność i rzetelność.