O nas

O KANCELARII

Jest wiele kancelarii, które zajmują się tylko rutynowymi sprawami albo sprawami wyjątkowymi, ale w rutynowy sposób. Nie jesteśmy jedną z nich. Jeśli Twój problem lub biznes nie jest typowy, albo jest bardzo typowy, ale uważasz, że zasługuje na wyjątkowe traktowanie podejścia, to zapraszamy Cię do skorzystania z naszych usług.

CEL

TWÓJ CEL STAJE SIĘ NASZYM CELEM

Zgodnie z powiedzeniem, że jeśli nie wiesz dokąd zmierzasz trafisz zupełnie gdzie indziej, uważamy, że należy zacząć od oznaczenia celu, który wspólnie mamy osiągnąć. Uważnie wysłuchamy Twojej historii i przedstawimy kontekst prawny sprawy oraz nasze pomysły i rekomendowane rozwiązania. Przede wszystkim jednak będziemy zainteresowani ustaleniem, gdzie chcesz dotrzeć / co chcesz osiągnąć dzięki naszemu wsparciu prawnemu. Bo dla nas liczy się oczekiwany cel. Zrobimy wszystko aby osiągnąć go optymalnie czasowo i kosztowo, bo szanujemy Ciebie, Twój czas i pieniądze.

SPOSÓB DZIAŁANIA

JAK ROBIMY TO CO ROBIMY?

Powszechnie znany jest dowcip o starym, doświadczonym adwokacie, który skrytykował swojego syna, niedoświadczonego prawnika, za szybkie zakończenie sprawy, prowadzonej przez ojca od wielu lat i pozwalającej przez te lata dobrze na niej zarabiać. Uważamy, że może się on wydawać śmieszny tylko tym, którzy nie mają potrzeby korzystać z usług prawnych. Jeśli jesteś w sytuacji, w której chcesz efektywnie wydawać swoje pieniądze, nie marnotrawić czasu, widzieć rezultaty Twojej decyzji – umów się z nami, sprawdzisz nas i dowiesz się jak pracujemy.

Sąd sądem a sprawiedliwość musi być po naszej stronie. Nawet jeśli cytat z filmu „Sami swoi” wydaje się śmieszny, to jednak z pewnością nie jest do śmiechu Tobie, gdy sprawa sądowa dotyczy Ciebie lub Twojego biznesu. Jeśli pracujemy nad umową, to tak, żeby maksymalnie wykluczyć ryzyko wystąpienia sporu. Jeśli spór się pojawi, uważamy że należy zrobić wiele, aby nie musiał on zostać rozstrzygnięty na drodze sądowej. Wierzymy w siłę mediacji i poszukiwania polubownych metod rozwiązywania sporów. A jeśli sprawa trafi jednak do sądu ? Spotkaj się z nami, a my przedstawimy Ci naszą strategię na prowadzenie sprawy lub zakończenie sporu.

DOŚWIADCZENIE

SKĄD WIEMY TO CO WIEMY?

Szczycimy się naszym doświadczeniem i reputacją. Jeśli pracujemy dla Ciebie choćby przez jedną godzinę, otrzymujesz w rzeczywistości doświadczenie i dokonania z ponad 20 lat naszej dotychczasowej pracy, w których prowadziliśmy setki spraw, przygotowaliśmy tysiące dokumentów i rozwiązaliśmy podobnie dużą liczbę problemów.

Jeśli masz jakiś problem prawny, to my już prawdopodobnie kiedyś nad podobnym pracowaliśmy. Ale to nie jest wszystko, to także nasze kontakty branżowe i doświadczenie osób współpracujących przy transakcjach i sprawach, profesjonaliści z innych branż – m.in. rzeczoznawcy, notariusze, architekci, biura księgowe czy doradcy podatkowi. Bez tych relacji nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy.

KARIERA

A MOŻE DO NAS PASUJESZ?

Studiując prawo myśleliśmy, że studia mogłyby być krótsze, przynajmniej w części teoretycznej. Bo na studiach nie ma różnicy pomiędzy teorią a praktyką. W rzeczywistości – jest ona ogromna. U nas w Kancelarii możesz się przekonać o tym odbywając u nas praktykę studencką.

Chętnie dzielimy się wiedzą, każda sprawa w którą zostaniesz włączona lub włączony rozwinie Twoje kompetencje. Wiemy, że studia mają swoje wymagania więc akceptujemy elastyczne ramy czasowe praktyk.

Jeśli okaże się, że pasujesz do zespołu i będziemy prowadzić rekrutację – dość szybko dostaniesz propozycję pracy – będąc jeszcze na studiach.

A jeśli jesteś po studiach, na aplikacji, jesteś radcą prawnym, w szczególności jeśli interesują Cię lub już praktykujesz w obszarach naszych specjalizacji – może prześlesz nam swoje dokumenty rekrutacyjne ? Oferujemy pracę w twórczym zespole prawników. Wspieramy wiedzą, doświadczeniem, znajomością biznesu. Od Ciebie oczekujemy zaangażowania, odpowiedzialności, liczymy na Twoje twórcze podejście do powierzonych spraw. Skontaktuj się z nami i dowiedz się czego będziemy od Ciebie oczekiwać, a czego Ty możesz oczekiwać od nas.