Kredyty frankowe

5 kroków do unieważnienia kredytu frankowego 

 1. Zgromadź i zeskanuj wszystkie dokumenty związane z zawarciem umowy (ogólne warunki, regulamin, oświadczenie o ryzyku kredytowym, podpisywane aneksy).
 2. Wypełnij naszą ankietę.
 3. Prześlij wszystkie dokumenty na adres office@kwwp.pl (rekomendujemy przesłanie plików w formie zabezpieczonego hasłem archiwum; hasło należy przesłać w osobnej wiadomości e‑mail, co pozwoli zminimalizować ryzyko omyłkowego wysłania dokumentów na błędny adres poczty elektronicznej).
 4. Poczekaj, aż nasz Zespół dokona bezpłatnej weryfikacji umowy oraz poinformuje Cię, czy możesz dochodzić jej unieważnienia lub „odfrankowienia”.
 5. Jeżeli będziesz zainteresowany nawiązaniem z nami współpracy otrzymasz ofertę, a po jej akceptacji prześlemy Ci umowę oraz pełnomocnictwo.

Wypełnij ankietę i wyślij ją wraz z pozostałymi dokumentami na adres office@kwwp.pl

Nasz Zespół nieodpłatnie przenalizuje Twoją umowę i poinformuje Cię, czy możesz żądać jej unieważnienia lub „odfrankowienia”

Wraz z informacją o możliwości skierowania sprawy na drogę sądową otrzymasz naszą ofertę

Po akceptacji oferty wyślemy Ci umowę oraz pełnomocnictwo, a następnie przystąpimy do sporządzania pozwu

PRZEJRZYSTE ZASADY WSPÓŁPRACY

 • Zawierając umowę znasz dokładne koszty prowadzenia sprawy.
 • Istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty (kredyt kupiecki).
 • Twoją sprawę od początku do końca będzie prowadziło dwóch prawników: główny i wspierający. Przy zawieraniu umowy otrzymasz ich dane kontaktowe.
 • Bezpośredni kontakt ze strony osób odpowiedzialnych merytorycznie za
  prowadzenie sprawy jest dla nas priorytetem – na bieżąco będziesz przez nich informowany o aktualnym statusie Twojej sprawy oraz wszelkich istotnych kwestiach z nią związanych.
 • Nie podzlecamy prowadzenia spraw sądowych zewnętrznych kancelariom oraz prawnikom. Chcemy abyś miał pełne zaufanie do tego, że to nasz Kancelaria od samego początku do końca dba o Twoją sprawę.

Informacje dodatkowe 

Prowadzimy sprawy na obszarze największych miast Polski: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Łódź, Katowice, Rzeszów. Istnieje również możliwość skierowania sprawy do sądu właściwego miejscowo dla aktualnego miejsca zamieszkania kredytobiorcy.
Nasz zespół frankowy stara się na bieżąco odpowiadać na otrzymywane maile. Jako priorytet traktujemy jednak realizację bieżących spraw sądowych oraz konieczność zapewnienia pełnej ochrony prawnej naszym aktualnym Klientom. Jeżeli w ciągu 7 dni nie otrzymasz żadnej informacji zwrotnej, prosimy uprzejmie o kontakt telefoniczny: (12) 267 75 44, celem ustalenia aktualnego statusu swojego zapytania oraz kiedy możesz się spodziewać odpowiedzi.

Jak działamy w czasach pandemii 

W obecnych, niezwykle trudnych dla nas wszystkich czasach, chcielibyśmy jak najszybciej wrócić do normalności. Jednocześnie nasza Kancelaria jako priorytet traktuje bezpieczeństwo swoich Pracowników oraz Klientów. W związku z powyższym wdrożyliśmy szereg rozwiązań, które pozwalają na bezpieczne wykonywanie pracy przez nasz Zespół frankowy w systemie zdalnym, przy jednoczesnej obecności w biurze w systemie rotacyjnym. Stawiamy na nowe technologie i możliwość porozumiewania się z Klientami za pośrednictwem takich aplikacji jak Microsoft Teams. Dzięki temu nie tylko jesteśmy w stanie zachować z nimi bieżący kontakt, ale i ograniczyć wszelkie ryzyka związane z aktualną sytuacją epidemiologiczną.

Pamiętaj, iż pomimo obowiązującego na terenie całego kraju stanu epidemicznego, sądy działają normalnie, a bieg okresów przedawnienia roszczeń kredytobiorców nie uległ żadnemu zawieszeniu. Jeżeli więc jesteś zainteresowany skierowaniem do sądu sprawy o unieważnienie bądź „odfrankowienie” kredytu indeksowanego lub waloryzowanego kursem CHF, to zapraszamy do kontaktu.