Kredyty frankowe

4 kroki do unieważnienia kredytu frankowego 

Wyślij skan umowy wraz z pozostałymi dokumentami na adres office@kwwp.pl lub za pośrednictwem formularza znajdującego się poniżej

Nasz Zespół bezpłatnie przenalizuje Twoją umowę i poinformuje Cię, czy możesz żądać jej unieważnienia lub „odfrankowienia”

Wraz z informacją o możliwości skierowania sprawy na drogę sądową otrzymasz naszą ofertę

Po akceptacji oferty wyślemy Ci umowę oraz pełnomocnictwo, a następnie przystąpimy do sporządzania pozwu

PRZEJRZYSTE ZASADY WSPÓŁPRACY

  • Zawierając umowę znasz dokładne koszty prowadzenia sprawy.
  • Istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty.
  • Twoją sprawę od początku do końca będzie prowadziło dwóch prawników: główny i wspierający. Przy zawieraniu umowy otrzymasz ich dane kontaktowe.
  • Bezpośredni kontakt ze strony osób odpowiedzialnych merytorycznie za
    prowadzenie sprawy jest dla nas priorytetem – na bieżąco będziesz przez nich informowany o aktualnym statusie Twojej sprawy oraz wszelkich istotnych kwestiach z nią związanych.
  • Nie podzlecamy prowadzenia spraw sądowych zewnętrznych kancelariom oraz prawnikom. Chcemy abyś miał pełne zaufanie do tego, że to nasz Kancelaria od samego początku do końca dba o Twoją sprawę.

Informacje dodatkowe 

Prowadzimy sprawy na obszarze CAŁEGO KRAJU. Twoją sprawę możemy skierować do sądu najbliższego Twojemu aktualnemu miejscu zamieszkania. Nasz zespół frankowy stara się na bieżąco odpowiadać na otrzymywane maile. Jako priorytet traktujemy jednak realizację bieżących spraw sądowych oraz konieczność zapewnienia pełnej ochrony prawnej naszym aktualnym Klientom. Jeżeli w ciągu 7 dni nie otrzymasz żadnej informacji zwrotnej, prosimy uprzejmie o kontakt telefoniczny: (12) 267 75 44, celem ustalenia aktualnego statusu swojego zapytania oraz kiedy możesz się spodziewać odpowiedzi.

Chcesz pozbyć się „toksycznego” kredytu?

Napisz do nas lub zadzwoń!

    | Zasady przetwarzania danych osobowych